Kulmude ripsmete keemiline värvimine ja kulmude modelleerimine
Kristina Burak

Kulmude ripsmete keemiline värvimine ja kulmude modelleerimine

Kulme, nagu ka soenguid ja riietust olid eri aegadel kujundatud vastavalt moevooludele. Selle kursuse käigus õpetatakse, kuidas tänapäevaselt kujundada kliendi kulme ning kulme-ripsmeid keemiliselt värvida. 

Volüümripsmepikenduste koolitus
Kristina Burak

Volüümripsmepikenduste koolitus

Volüümripsmepikenduste puhul kinnitatakse ühe naturaalse ripsme külge kuni seitse imepeenikest pikendust. Sellised kunstripsmed on palju kohevamad ja pilkupüüdvamad, kui "tavalised" kunstripsmed.

Siit leiad volüümripsmepikenduste konspekti ja vahendi koolituse käigus tehtud tööde piltide üles laadimiseks. 

Koolituse maht

NB! Siin toodud tundide arv kehtib siis, kui ei ole kokku lepitud teisiiti. 

Baaskursuse maht on 29 akadeemilist tundi sh 23 kontakttundi ja 6 tundi iseseisva töö jaoks. 

Volüümripsmete kursus koos juhendatud praktikaga RK307 + pikem praktika. Selle kursuse  hinnas sisaldub kogu õppimiseks ja harjutamiseks vajalik materjal. 

Klassikaliste ripsmepikenduste koolitus
Kristina Burak

Klassikaliste ripsmepikenduste koolitus

Siin on klassikaliste ripsmepikenduste koolituse konspekt jt õppematerjalid. Õpilane näeb kõike pärast hügieenikoolituse läbimist. 

See kursus annab baasteadmised ripsmepikendustest, niisiis on see kõige esimene, mis tuleb tulevasel ripsmetehnikul läbida. 

Kuidas õppida? 

Esmalt loe palun läbi teooria konspekt. Maili peale või siia sõnumitesse tuleb teade, millal saab vaadata online teooria loengut, siis saab ka ripsmete kohta küsimusi esitada. Kui online koolitusel ei saa mingil põhjusel osaleda, näeb seda järelvaatamisest. 

Tehnilistel põhjustel ei ole alati võimalik päeval toimunud koolitust järelvaadata. Sel juhul võib vaadata siin kursusel olevaid varasemaid salvestusi. 

NB! Koolitaja vastab ainult ripsmepikendusi ja tehnikat puudutavatele küsimustele. Kõigi muude küsimustega, näiteks aegade broneerimise või stardikomplektide asjus palun pöörduge juhataja või assistendi poole.