Teadaanded õpilastele

iKooli kasutamine

by Lauri Liikane -

E-õppe keskkonda iKool sisselogimiseks vajalik kasutajatunnus saadetakse õpilasele e-mailile pärast registreerumist. Kui see e-mail pole kohale jõudnud või on kaotsi läinud, võib meile kirjutada või helistada tel +372 55515281. 

Pärast iKooli sisselogimist kuvatakse õpilasele juhendid, kuidas keskkonda kasutada. Enne esimest koolituspäeva tuleks läbida vähemalt hügieenikoolitus. Küsimuste korral vastame hea meelega, kui saadate meile kirja või helistate. 


Available courses

Hügieeni ja anatoomia koolitus iluteeninduse erialadel õppijatele. Koolituse läbimine on kõigile õpilastele kohtustuslik. Alates 01. detsembrist 2014 võib koolitusjuht lubada õpilasel läbida hügieenikoolituse ka online iKool keskkonna kaudu. Selle mooduli läbimise eelduseks on kõigi materjalide läbi lugemine ning testide sooritamine positiivsele hindele.

Geelküünte konspekt on abivahend ja meelespea kunstküünte koolituse läbijatele. Soovitame selle läbi lugeda enne koolitusele tulemist, samuti võiks pärast koolituspäeva korrata, et omandatud teadmised ikka meelde jääksid. 

Koolitus on jagatud seitsmeks mooduliks, millest tavaliselt kolm toimub auditoorselt koolituskeskuses ja neli e-õppena ning iseseisva tööna. Koolituse tempo võib kujuneda vastavalt sellele, kuidas õppija põhitöö seda võimaldab ja kuidas juhendajaga on varem kokku lepitud. Ka õppepäevade järjestus ei pruugi igaühel sama olla. Kokkuleppel on võimalik kasutada ka videokoolituse võimalusi, selle kohta küsi infot oma kontaktisiku käest. 

Depilatsioon vahapadrunitega, sooja purgivahaga ja kõvavahaga, jalgade ja käte depilatsioon. 

Sisu: teooria, käte ja jalgade depilatsiooni praktikum erinevates tehnikates ja erinevate vahadega (3 modelli), eksamitöö (1 modell).

Nail Art assortii õppematerjal ja iseseisvate tööde esitamine.